You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
з 10:00 до 19:00 (093) 183-70-10 (Viber)

Дерев'яні розвиваючі іграшки

UA

«Читання за Доманом» великі 20

  • Торгові марки Kartochki domana
  • Модель: 1
  • Наявність: Є в наявності
160.00грн.

20 карток з найпростішими і знайомими малюку словами із двох-чотирьох букв українською мовою, призначених для початку освоєння читання малюків від 6 міс. до 6 років.

Написи виконані червоним кольором на білому фоні на якісному, мелованому картоні. Комплект оснащений докладною інструкцією.

В набір увійшли наступні слова: так, ні, ніс, дід, рот, дім, суп, дай, стіл, м’яч, хліб, тато, мама, баба, рука, нога, вухо, вода, хочу, каша.

Глен Доман - наш сучасник, видатний американський лікар, засновник філадельфійського «Інституту прискореного розвитку дитини» розробив цю унікальну методику навчання дитини читанню, яку випробували на практиці тисячі батьків в усьому світі.

Перш ніж розпочинати заняття, на звороті кожної картки напишіть те ж слово, що й на лицьовій стороні. Підписи потрібні вам для того, щоб не заплутатися при швидкому показі.

Оберіть час, коли дитина сита, бадьора і весела. Візьміть 5 карток зі словами, посадіть малюка перед собою і з посмішкою починайте показ, швидко змінюючи картки та чітко промовляючи слова, що написані на звороті. Один показ займе у вас 5 секунд (по 1 секунді на кожну картку). Повторюйте заняття декілька разів на день в залежності від бажання та настрою дитини. Наступного дня повторіть декілька разів основне заняття. Додайте новий набір з п’яти слів, і знову покажіть дитині декілька разів протягом дня. Потім, видаляйте по 1 слову з кожного, вже вивченого протягом п’яти днів, набору і замінюйте його новим словом. Робіть так з кожним набором слів і кожен день. Наприкінці кожного заняття обов’язково похваліть малюка і скажіть, як сильно ви його любите.

Малюк має бути у хорошому настрої. Краще пропустити заняття, ніж провести його погано і нецікаво.

Не піддавайтеся спокусі показати більш ніж 5 карток за один раз. Важливо закінчити заняття раніше, ніж воно набридне дитині.

Не починайте заняття раніше, ніж через півгодини. Не просіть малюка повторювати слова.

Демонструйте картки швидко. Міняйте їх порядок після кожного показу.

Розмір карток: 23*10 см

Рейтинг 0
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре