You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
з 10:00 до 19:00 (093) 183-70-10 (Viber)

Дерев'яні розвиваючі іграшки

UA

Карточки Домана «wild animals/дикі тварини» англійською мовою

  • Торгові марки Kartochki domana
  • Модель: 1
  • Наявність: Є в наявності
70.00грн.

Набір 40 двосторонніх карток з фотографіями тварин, з підписами англійською мовою з транскрипцією. На звороті — ті ж картинки з підписами українською мовою.

В наборі:

Лось/Elk, Вовк/Wolf, Тигр/Tiger, Заєць/Hare, Пума/Puma, Олень/Deer, Лисиця/Fox, Бобер/Beaver. Ягуар/Jaguar, Койот/Coyote, Їжак/Hedgehog, Жираф/Giraffe, Верблюд/Camel, Гепард/Cheetah, Кабан/Wild boar, Пантера/Panther, Леопард/Leopard, Песець/Arсtic fox, Бурундук/Chipmunk, Бегемот/Hippopotamus, Лев/Lion, Рись/Lynx, Зубр/Bison, Норка/Mink, Коала/Koala, Зебра/Zebra, Гієна/Hyena, Панда/Panda, Єнот/Raccoon, Морж/Walrus, Нутрія/Coypu, Ведмідь/Bear, Слон/Elephant, Білка/Squirrel, Борсук/Badger, Носоріг/Rhino, Куниця/Marten, Мавпа/Monkey, Кенгуру/Kangaroo, Білий ведмідь/Polar bear

Розмір карток: 10*8 см

Матеріал: білий картон

Пакування: ПВХ

Ви просто показуєте карточку дитині та озвучуєте те, що на ній зображено. Кожну карточку потрібно показувати 2-3 секунди. Одна демонстрація повинна тривати до тих пір поки дитина з захопленням дивиться та сприймає інформацію. Показувати карточки потрібно 3-4 рази на день. Як наслідок дитина володіє досить різнобічними знаннями. Формується фотографічна пам'ять.

Рейтинг 0
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре