You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Найкращі дитячі розвиваючі іграшки

UA

Дерев'яна абетка, українська мова

  • Модель: 1000010
  • Наявність: Є в наявності
495.00грн.

Наша “Абетка, українська мова” недаремно комплектується книжкою “Від букви до букви”. Ця розумна книжка допоможе Вашій дитині підготуватися і прийти до школи вже обізнаною з азами “Абетки”. Книгу укладено з урахуванням порад вчителів-методистів та дитячих психологів, тому вона повністю відповідає всім вимогам найвибагливіших батьків та, перш за все, подобається дітям.


Малюки від 3 до 5 років із задоволенням вчаться в ігровій формі,  тому ця книжка наповнена цікавими малюнками, віршиками, чистомовками, загадками, простими прописами, логічними задачками. Діти радіють веселим віршикам, які дозволяють відчути красу та багатство рідної мови та завдяки яким поступово розвиваються пам`ять, уява та здатність самостійно римувати. Природно й легко запам`ятовуючи склади-звуки, діти водночас вивчають й літери, які потрібні для складання цих звуків.


Великий планшет з об`ємними буквами, приємними на дотик, викликає в дітей бажання потримати їх у руках, побавитись з ними. Ігри з буквами водночас розвивають дрібну моторику та вчать дитину в ігровій формі. Попросіть дитину знайти та дати Вам букву, про яку ви щойно читали. Букву можна покласти на папір та обвести олівцем. Можна розфарбовувати фломастерами, кольоровими олівцями або фарбами ті букви, які дитина вже знає. Складаючи свої власні склади, дитина робить перші спроби прочитати те, що в неї вийшло. У нашому планшеті-сортері кожна буква “живе” у своєму будиночку, тому дітки із задоволенням збирають їх після гри.


Невеликий розмір посібника дозволяє всюди брати його з собою, він не дасть дитині сумувати у черзі або в дорозі. Ця книга може зайняти почесне місце найулюбленішої книжки дитини та разом з нашою “Абеткою” створює чудовий тандем для самостійної підготовки до школи, про це свідчать численні позитивні відгуки батьків та педагогів, які вже займались з нашою “Абеткою”.


Абетки мають в комплекті кольоровий плакат зі зворотньої сторони планшета, на якому в повноколірному друці розміщений весь алфавіт з зображеннями тварин на кожну з літер. Дітки будуть асоціювати кожну букву з певною тваринкою, назва якої починається з цієї букви, це допомагає дитині побудувати візуально-асоціативний зв`язок, розвиває уяву та пам`ять.


Наше гасло "Творцям майбутнього" іграшки ТМ “Древич” покликані виховувати творчу, різносторонньо розвинуту особистість, яка впевнено крокуватиме стежкою життя та творитиме майбутнє!


Рейтинг 0
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре